Izvēlne Aizvērt

Ekskluzīva privātmāja ar SPA, Daugavas krastā Pierīgā.

Ēkas platība: 930m2

Zeme: 3330m2

Cena: 2 200 000 Eiro

Pārdošanā ekskluzīvs un grezns īpašums ar dzīvojamo māju 930m2 platībā, un labiekārtotu teritoriju 3330 m2 platībā Pierīgā, Katlakalnā.

Īpašums atrodas mūsdienīgā elitāru privātmāju ielā, kura šobrīd top par slēgtu teritoriju, tās iedzīvotājiem. Īpašuma teritorijas reljefs ir pielāgots daudzpusīgai Daugavas krasta izmantošanai. Tā piemērota aktīvai atpūtai uz ūdens, ir izveidota laivas piestātne un vieta tās ērtai novietošanai un izcelšanai no ūdens. Ar laivu līdz Vecrīgai iespējams nokļūt 15 minūšu laikā.
Tai pat laikā īpašums piemērots arī nesteidzīgai atpūtai pie ūdens, makšķerēšanai un SPA procedūru baudīšanai.

Īpašumā ietilpst divu stāvu ēka ar plašu izbūvētu pagrabstāvu.
Ēkas pirmajā stāvā praktiskai izmantošanai izvietots plašs priekšnams ar garderobes telpām, ērta un funkcionāla virtuve no itāļu zīmola Arclinea, plaša 60 m2 viesistaba ar kamīnu un izeju uz terasi.
Spa komplekss, kurā atrodas plašas baseina un atpūtas telpas ar skatu un izeju uz Daugavu, kā arī sauna un vannas istaba.
Pirmajā stāvā ir arī darbistaba un garāža divām automašīnām, un saimniecības telpas.

Uz mājas otro stāvu ved mākslinieciski veidotas kāpnes, kurās izcili apvienota betona, stikla un gaisīga paklāja kombinācijas funkcionalitāte.
Otrajā stāvā ir četras guļamistabas, divas no tām izveidotas kā apartamenti ar garderobes, vannas istabas un darba zonas apvienojumu un 2 guļamistabas ar nodalītu ieeju un atsevišķu kopīgu vannas istabu.
Ēkas pagrabstāva ir ļoti plaša sporta zāle, kā arī noliktavas un saimniecības telpas.

Pārdomātais un funkcionālais mājas plānojums ir lieliski pielāgots dabas un dzīves baudīšanai. Mājā ir ekonomiska, pilnībā automatizēta apkures un ventilācijas sistēma.

Īpašums atrodas 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra un 5 minūšu attālumā no Rīgas robežas. Tuvumā bērnu dārzi, skolas, veikali kā arī sabiedriskais transports.