Izvēlne Aizvērt

Gobu iela 1 Baloži, Ķekavas nov.

95 000 EUR

69 m², 3 istabas

Pārdodam 3 istabu studio tipa dzīvokli Titurgā, Gobu ielā 1.

Ieejot dzīvoklī, ir ērts priekšnams, no tā ieeja vannas istabā un 2 guļamistabās. Dzīvoklī ir plaša viesistaba ar panorāmas logiem apvienota ar ēdam zonu un virtuvi, ir arī izeja uz balkonu. Dzīvoklis atrodas ēkas 3. stāvā, mājā ir lifts. Pa logiem paveras brīnišķīgs skats uz bērzu birzi un bērnu rotaļu laukumu.
Dzīvoklī veikts kosmētiskais remonts, mainītas grīdas, ieejai uzstādītas dubultdurvis. Individuālais siltuma skaitītājs. Māju apsaimniekošanu veic pašu dzīvokļu īpašnieku biedrība.

Dzīvoklis tiek pārdots ar visām iebūvētajām mēbelēm un labu virtuves tehniku, kā arī ar drēbju skapi.

Tuvumā pieejams: Bērnudārzi, Skola, Ģimenes ārsts, Pasts, Skaistumkopšanas pakalpojumi (Uzvaras pr. 11), Veikali.

Jauns, mūsdienīgs māju komplekss skaistā vietā ar mierīgu un sakoptu apkārtni. Tuvumā esošais mežs un ezers piemēroti pastaigām un ļaus Jums atpūsties no ikdienas ritma, kā arī atveldzēs karstajās vasaras dienās. Bērni varēs rotaļāties pie mājas izveidotā spēļu laukumā. Attīstītā infrastruktūra un ērtā satiksme ļaus Jums mierīgi izbaudīt brīvos brīžus ar ģimeni un draugiem.

Labiekārtota teritorija ar rotaļu laukumu bērniem, apstādījumiem, bruģētiem celiņiem. Pazemes autostāvvieta. Jūsu drošībai video un fiziska apsardze. Mājas atrodas 11 km attālumā no Rīgas centra.