Izvēlne Aizvērt

Gobu iela 1, Baloži, Ķekavas novads

100 000 EUR

78,1 m², 3 istabas 2. stāvs

Pārdodam 3 istabu studio tipa dzīvokli Titurgā, Gobu ielā 1.

Ieejot dzīvoklī, ir ērts priekšnams, no tā ieeja vannas istabā. Dzīvoklī ir plaša viesistaba ar panorāmas logiem apvienota ar ēdam zonu un virtuvi. Divas plašas guļamistabas no kurām viena ir 21m2 liela un to iespējams pielāgot diviem bērniem. Dzīvoklis atrodas ēkas 2. stāvā. Pa logiem paveras brīnišķīgs skats uz bērzu birzi un bērnu rotaļu laukumu.
Mazi komunālie maksājumi. Individuālais siltuma skaitītājs. Māju apsaimniekošanu veic pašu dzīvokļu īpašnieku biedrība.

Dzīvoklis tiek pārdots ar visām iebūvētajām mēbelēm un virtuves tehniku, kā arī ar divām iebūvētajām garderobēm.

Tuvumā pieejams: labiekārtota peldvieta ezerā, bērnudārzi, skola, ārstu prakses, pasts, skaistumkopšanas pakalpojumi, veikali.

Jauns, mūsdienīgs māju komplekss skaistā vietā ar mierīgu un sakoptu apkārtni. Tuvumā esošais mežs un ezers piemēroti pastaigām un ļaus Jums atpūsties no ikdienas ritma, kā arī atveldzēs karstajās vasaras dienās. Bērni varēs rotaļāties pie mājas izveidotā spēļu laukumā. Attīstītā infrastruktūra un ērtā satiksme ļaus Jums mierīgi izbaudīt brīvos brīžus ar ģimeni un draugiem.

Labiekārtota teritorija ar rotaļu laukumu bērniem, apstādījumiem, bruģētiem celiņiem. Pazemes autostāvvieta. Jūsu drošībai video un fiziska apsardze. Mājas atrodas 11 km attālumā no Rīgas centra.