Izvēlne Aizvērt

Sietnieku iela 11, Mārupe

435 000 EUR

Māja 300 m2
4 istabas, 2 stāvi
Zeme 1800 m2

Skaista, jauna māja Mārupes centrā ar apsildāmu baseinu un ainaviski iekoptu dārzu! Īpašums sastāv no modernas privātmājas ar ērtu plānojumu un izcilas kvalitātes iekārtojumu, kā arī zemes – 1800 m2 platībā ar skaistu, ainavisku dārzu.

Mājas pirmajā stāvā ir viesistaba, kura apvienota ar ēdamistabu un virtuvi, pirts ar atpūtas telpu, tehniskais mezgls ar veļas mazgātuvi, sanmezgls, garāža/noliktava. Otrajā stāvā: četras guļamistabas, atpūtas zona, garderobes telpa un plaša vannas istaba. Ēkas būvniecībā, apdarē un interjerā ir izmantoti oriģināli un augstākās kvalitātes materiāli. Telpās ir iebūvētas ļoti kvalitatīvas mēbeles un iekārtas. Villeroy & Boch santehnika. Itāļu dizaina akmens flīzes un ozolkoka dēļu grīdas.

Komunikācijas: gāzes apkure, pilsētas ūdens un kanalizācija, optiskais internets, ugunsdzēsības un apsardzes signalizācijas, āra apgaismojums;

Īpašums atrodas 1km attālumā no Mārupes centra, drošā attālumā no Mārupes maģistrālām ielām, satiksme gar māju ir minimāla – tikai kaimiņi; Ar automašīnu līdz Rimi hipermārketam – 8 min., līdz Jūrmalai – 20 min. Netālu atrodas Mārupes pamatskola un bērnudārzs, ērts maršruts skolas autobusam.