Izvēlne Aizvērt

Ziemciešu iela 19, Mārupe

Māja 156 m²
4 Istabas, 2 Stāvi
Zeme 650 m²

Īre ar izpirkuma tiesībām!
1000 Eur mēnesī!

Būvnieks pārdod Dvīņu mājas sekciju Mārupē, jaunajā ciematā Mežavēji – Ziemciešu ielā.
Pirmajā stāvā plaša viesistaba ar virtuvi ar izeju uz saulainu terasi, vannas istaba ar dušu un noliktava (zāles pļāvējs, velo, slēpes, saldētava, utt.), no tās ir izeja uz nojumi automašīnai .
Otrajā stāvā trīs izolētas, plašas guļamistabas ar vietu iebūvētajiem skapjiem, vannas istaba ar vannu un atpūtas zona. Māja ir pilnīgi jauna ar dizainera veidotu augstvērtīgu iekšējo apdari un santehniku.
Ap māju ir labiekārtota teritorija – ieklāts bruģis, iesēta zālīte un kārtīga sēta. Māja nodota ekspluatācijā augustā 2018 Ciematā ir bruģēti ceļi, visa teritorija ir apgaismota. Ciemata apsaimniekošana ir nodota Mārupes pašvaldībai, kas rūpēsies par ceļu stāvokli ziemā un vasarā.
Māja mūrēta no Aeroc blokiem, siltināta ar Paroc vati, gāzes apkure (Viessman), pilsētas ūdens un kanalizācija, lattelecom optika, apsardzes sistēma. Ir uzstādīta kvalitatīva santehnika & Vācijas ražojuma grīdas segumi (flīzes & lamināts). Visā pirmajā stāvā ir apsildāmās grīdas, kā arī uzstādīti divkameru logi, kas ievērojami uzlabo mājas energo efektivitāti.

Lai apskatītu šo lielisko īpašumu lūdzu zvaniet!